19 Вересня, 2021

Головна умова сьогодення – бути в ритмі подій, готовим до динамічних змін та руху тільки вперед. Наразі освіта потребує активного саморозвитку. Викладач, подання матеріалу якого цікаво сучасному студенту, постійно удосконалює форми подачі своїх теоретичних і практичних курсів, розроблює власні тренінгові програми, отримує фідбек і робить з нього конструктивні висновки, вміє виходити з нестандартних ситуацій та впевнено почуває себе в роботі з різними типами аудиторій.

Саме такий унікальний формат тренінгів для викладачів щороку проводить команда молодих професіоналів «Прогресильні» у співпраці з Фондом Фрідріха Еберта (Friedrich Ebert Stiftung).
У цьогорічному заході «ToT: Training of Trainers», що відбувся 17-19 вересня, в результаті конкурсного відбору, прийняла участь завідувачка кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування @emba_fut_duit Факультету управління і технологій @fut_duit Державного університету інфраструктури та технологій @duit.official, доктор економічних наук, професор, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Яновська Вікторія.


Протягом трьох днів професіонали з різних закладів вищої освіти України:

  • Дискутували на такі теми, як «Прогресивність в освіті», «Як задавати тренди в освіті», «Що таке бренд викладача».
  • Брали участь у панельній дискусії відомих спікерів:
    • Андрій Бутенко – заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
    • Олеся Ващук – голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України;
    • Олексій Шкуратов – заступник Міністра освіти і науки Україна з питань європейської інтеграції.
  • Знайомилися з кращими освітніми практиками, навичками організації і проведення освітніх заходів з використанням провідних голландських технік і методик, адаптованих до українських реалій у супроводі потужної команди Прогресильних.

Висловлюємо щиру подяку Богдану Ференсу (Bohdan Ferens), Галині Красовській (Галина Красовська), Ивану Баликіну (Іван Баликін), Марині Матвійчук (Марина Матвійчук), Дмитро Думі (Dmytro Duma), Тетяні Далявській (Tanya Daliavska) за чудову організацію, прекрасну атмосферу та незабутні емоції!!!

З повагою та найкращими побажаннями
Кафедра економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування
Факультету управління і технологій
Державного університету інфраструктури та технологій

рубрика #освітнізаходи#ЕМБА #Кафедраекономікимаркетингутабізнес_адміністрування @emba_fut_duit #ФУТ @duit_fut #ДУІТ @duit.official #emba_fut_duit #студенти #робота #навчання #study #competition #перспектива #новіможливості #вступ #вірнийвибір

📱044 591 51 21
📱 095 837 60 12
📧 kep904@ukr.net