Шановні відвідувачі!

 Колектив кафедри обліку і оподаткування вітає Вас на нашій сторінці.

В наш час неможливо уявити собі динамічний розвиток та прибутковість підприємства без наявності кваліфікованого бухгалтера. Бухгалтер – одна з найбільш потрібних та популярних професій на ринку праці, адже кожне підприємство чи організація користуються послугами таких фахівців. Бухгалтер не тільки технічно здійснює облік, а й веде роботу з планування, контролю, аналізу, бере активну участь у підготовці альтернативних варіантів прийняття управлінських рішень, навіть стратегічного характеру.

Кафедра обліку і оподаткування є випусковою кафедрою за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», здійснює підготовку фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання.

Кафедра утворилась внаслідок об’єднання двох кафедр: «Обліку і оподаткування» Київської державної академії водного транспорту та «Обліку і аудиту» Державного економіко-технологічного університету транспорту. Таким чином створено потужний колектив, що використовує в навчальному процесі найкращі надбання, має багатий досвід наукової і методичної роботи та включає 1 доктора економічних наук, професора, 5 доцентів, кандидатів економічних наук.
kafOiO_1
Викладачі кафедри є членами Міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів», Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

Співробітники кафедри працюють над науково-дослідними темами, постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, оновлюють змістовне наповнення дисциплін, активно впроваджують нові технології навчання, публікують монографії, посібники та підручники, в т.ч. електронні. Навчально-допоміжні працівники забезпечують якісну організаційну та технічну сторони навчального процесу.
kafOiO_2
Кафедра має тісні зв’язки з Міністерством інфраструктури України, ДП «Укрводшлях», ПАТ «Київський суднобудівний судноремонтний завод», АТ «Укрзалізниця» та його філіями «Дарницький вагоноремонтний завод», ЦТС «Ліски», Південно-Західна залізниця, логістичними компаніями, АТ «Укрпошта», ТОВ «Автотехнік»,  де студенти проходять виробничі та переддипломні практики.

Кафедра співпрацює з провідними розробниками програмного забезпечення Компанією «Linkos group», «IT-Enterprise», ТОВ «Проком» та іншими, які проводять для викладачів та студентів майстер-класи, здійснюють сертифікацію.

Проводяться спільні заходи з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України, видавництвом Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік», запрошуються досвідчені бухгалтери, аудитори, працівники контролюючих органів для проведення цікавих лекцій для студентів.

kafOiO_4

kafOiO_3
Наші студенти активно займаються науковою роботою: беруть участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та займають призові місця; беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах зі спеціальності «Облік і оподаткування», з дисципліни «Організація і методика аудиту», у Науково-практичних конференціях ДУІТ з цікавими доповідями, у роботі студентського наукового гуртка «Бухгалтерські студії»; виконують творчі індивідуальні завдання.

Куратори студентських груп організовують екскурсії за напрямком спеціальності: Музей грошей НБУ, Музей Державної податкової служби, Верховна рада України, Музей залізничного транспорту, Музей метро та інші міські та музейні екскурсії.
kafOiO_4
Переконані, що вибір спеціальності «Облік і оподаткування» стане першим кроком на шляху до Вашої успішної кар’єри.

З нами Ви будете В БАЛАНСІ З МАЙБУТНІМ!

Положення про кафедру обліку і оподаткування