Наукова діяльність кафедри спрямована на розвиток професійного та наукового рівня викладачів кафедри, фахову підготовку аспірантів і студентів та включає:

  • розробку прикладних наукових тем;
  • підготовку і захист дисертацій;
  • видання монографій, наукових статей, тез доповідей;
  • участь у міжнародних, всеукраїнських та вузівських науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах;
  • залучення обдарованої студентської молоді до наукової роботи через наукові гуртки, конкурси наукових робіт, олімпіади тощо.

Напрями кафедральних науково-дослідних робіт:

  • вдосконалення системи інтеграції малого та середнього бізнесу в м. Києві;
  • розробка методичних основ аналізу варіантів використання амортизаційних відрахувань морських торговельних портів; 
  • оптимізація логістичних ланцюгів змішаних перевезень вантажів за участю водного транспорту; 
  • розробка методичного забезпечення тарифоутворення на змішані перевезення вантажів за участю водного транспорту; 
  • розробка механізму фінансування інновацій на підприємствах водного транспорту за рахунок міжнародних еколого-інвестиційних програм;
  • розробка методичного забезпечення формування та оцінки соціальної й економічної ефективності функціонування транспортно-логістичних кластерів; 
  • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств України в умовах глобалізації;
  • управління та адміністрування для забезпечення національної системи стійкості України в мінливих безпекових умовах.

Результати досліджень використовуються в навчальному процесі при проведенні лекцій, практичних занять, написанні магістерських робіт.

Розвиткові наукової діяльності кафедри сприяє активна участь у міжнародних проєктах та програмах:

1. Проєкт TEMPUS «Центр передачі знань – від прикладних розробок і обміну технологічно-підприємницькими ноу-хау до розробки міждисциплінарних модулів навчальних програм» (№ 544031-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES); 

2. Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України, що реалізувалася у партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України; 

3. Програма Erasmus + KA107 «Learning Mobility of Individuals between Programme and Partner Countries»;

4. Проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему ветеранів АТО ООС (NUPASS) »;

5. Проєкт Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам» («Аcademic response to hybrid threat, WARN»), який реалізується в межах програми Європейського союзу Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» (Еrasmus+ Сapacity building project (№610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP). 

За ініціативи колективу кафедри Менеджменту, публічного управління та адміністрування в рамках реалізації проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам» проводиться щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці»

На кафедрі регулярно проводяться науково-методичні семінари, тематика засідань яких різнопланова і визначається потребами удосконалення методичних підходів до викладання дисциплін через застосування результатів науково-дослідної роботи.

Викладачі кафедри організовують засідання трьох секцій Науково-практичної конференції студентів, аспірантів і викладачів Державного університету інфраструктури та технологій:

  • управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці; 
  • менеджмент, публічне управління та адміністрування;
  • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. 

Активну участь у науково-дослідній роботі кафедри беруть також студенти. Зокрема, активно працюють наукові гуртки «Сучасний менеджмент», «Ефективний урядовець», «Креативне підприємництво», на засіданнях яких студенти представляють і обговорюють результати своїх досліджень. Студенти приймають участь у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, виступають на студентських наукових конференціях.