1 Листопада, 2021

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги і шани. 31 жовтня 2021 року на 73-му році життя відійшов у вічність доктор економічних наук, професор кафедри економіки, маркетингу та бізнес-адміністрування факультету управління і технологій Ейтутіс Георгій Дмитрович, український науковець та досвідчений практик у галузі залізничного транспорту, почесний працівник транспорту України, тричі почесний залізничник, засновник двох музеїв: Музею історії Південно-Західної залізниці в приміщенні Київської дитячої залізниці та Музею історичного рухомого складу Південно-Західної залізниці, автор великої кількості наукових праць та навчальних посібників, керівник багатьох залізничних проектів нашої країни, добра і порядна Людина!
Колектив Державного університету інфраструктури та технологій висловлює слова глибокої скорботи рідним та близьким Георгія Дмитровича, молимося за спокій його душі.
Пам’ять про цю талановиту людину завжди житиме в серцях тих, хто його знав, шанував і любив, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь залізничників, науковців і педагогів.


Прощання відбудеться 02.11.2021 року о 10.00 в Дорожній клінічній лікарні № 2 за адресою Повітрофлотський проспект, 9. Відспівування – об 11.00 у Церкві Великомученика Георгія Побідоносця за адресою Георгія Кірпи, 1.