25 Травня, 2021

25 травня 2021 року відбулася он-лайн конференція з нагоди оголошення результатів III-го Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS»!

Разом ми пройшли цікавий шлях, насичений емоційними моментами, відкрили в собі нові можливості, замислилися про важливе і головне, що живе в серці кожного з нас!!!

Ми висловлюємо слова великої подяки керівництву нашого навчального закладу, всім партнерам і експертам, організаційному комітету і, найголовніше, всім учасникам нашого Конкурсу, їхнім командам і керівникам!

Всі разом ми, дійсно, зробили масштабне свято, до якого долучилися більше тисячі учасників! І це не може не тішити і не радувати!!!

Девіз нашої команди – #пишисвоєжиттяяскравимикольорами!

Дуже сподіваємося, що ми змогли передати Вам, шановні наші учасники, частинку нашої нестримної енергії і любові до своєї справи і до життя !!!

Бажаємо всім безкрайніх можливостей, незгасаючого успіху, інноваційних ідей і ще багато всього, що робить щасливим саме Вас!!!

З повагою та найкращими побажаннямиКафедра економіки, маркетингу та бізнес-адмініструванняФакультету управління і технологійДержавного університету інфраструктури та технологій