fut-qr-code

Телефонуйте нам:
063-601-88-93

Дорогі друзі!

 На сьогоднішній день в Україні та далеко за її межами фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій.

Інженерія програмного забезпечення – це найсучасніша в Україні спеціальність, що спрямована на розробку надійного та ефективного програмного забезпечення та пов’язана з усіма аспектами його виробництва (від початкових стадій створення специфікацій до підтримки життєвого циклу системи після передачі замовнику).

Сьогодні на кафедрі працюють: 2 доктори наук, 6 кандидатів наук та 3 старших викладача.

Кафедра здійснює підготовку фахівців у галузь знань 12 «Інформаційні технології» за рівнями вищої освіти:

 • перший (бакалаврський)
 • другий (магістерський)

за спеціальностями:

 • 121 «Інженерія програмного забезпечення» – передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки, конструювання та тестування програмного забезпечення. Підготовка студентів відбувається за навчальними планами, що складені з урахуванням передового досвіду провідних зарубіжних і українських університетів, а також потреб великих ІТ-компаній.
 • 122 «Комп’ютерні науки» – передбачає підготовку фахівців, кваліфікація яких гармонійно поєднує знання та навички у галузі інформаційних технологій та загальну фундаментальну підготовку.

Студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» оволодівають сучасними мовами програмування, знаннями з інформатики, комп’ютерної техніки, баз даних, Інтернет-технологій, усіма необхідними знаннями для здійснення практичної інженерної діяльності, а також сучасними методами створення та обслуговування програмного забезпечення, вчаться аналізувати технічне завдання, працювати в команді розробників, тестувати та забезпечувати якість програмного продукту, керувати проектами.

Студенти спеціальності  122 «Комп’ютерні науки» отримують знання з сучасних мов та технологій програмування, теоретичних та практичних навичок роботи з сучасними системами управління базами даних та інструментальними засобами проектування, розробки, тестування та впровадження програмного забезпечення.

Студенти вивчають досконало та глибоко не лише програмування та інструментарій розробки програм (С/С++/C#, Microsoft Visual Studio, ASP.NET, Embarcadero RAD Studio, Java, MySQL, HTML, CSS, PHP, JavaScript, Microsoft SQL Server, NetBeans, WebStorm, Android Studio, Unity), а професійно освоюють усі аспекти та новітні технології інженерної діяльності в індустрії програмних продуктів.

Якщо Ви, після закінчення Державного університету інфраструктури та технологій, бажаєте стати фахівцем в області інформаційних технологій, мати цікаву високооплачувану роботу, ми чекаємо Вас на кафедрі інформаційних технологій та дизайну факультету управління і технологій. Викладачі кафедри, зі свого боку, докладуть усіх зусиль, щоб Ваші роки навчання були цікавими, захопливими, корисними та запам’яталися на все життя.

Знанням, вмінням та практичним навичкам, отриманим під час навчання на кафедрі інформаційних технологій та дизайну, Ви знайдете широке застосування в багатьох сферах людської діяльності.

Випускники кафедри можуть працювати на таких посадах:

 • програміст
 • розробник веб-сайтів
 • тестувальник програмного забезпечення
 • розробник баз даних
 • менеджер програмних проектів
 • архітектор програмних систем
 • аналітик
 • інженер з якості програмних продуктів
 • системний адміністратор
 • тощо.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати сучасну, конкурентну та затребувану часом освіту на кафедрі інформаційних технологій та дизайну Державного університету інфраструктури та технологій.

Попит на фахівців з інформаційних технологій у майбутньому буде тільки зростати!

В.о. завідувача кафедри інформаційних технологій та дизайну,

кандидат технічних наук, доцент Завгородній В.В.

Положення про кафедру інформаційних технологій та дизайну