26 Червня, 2021

Освітньо-професійна програма «Експертна оцінка землі та майна» 📈🏡💰 — кидаючи виклики і надихаючи ми виховуємо професіоналів і лідерів!

Діяльність фахівців з оцінки спрямована на надання точної і надійної інформації про вартість активів. Завдяки оціночній діяльності по всьому світу формуються об’єктивні засади, що забезпечують прозорість і порівнянність вартості компаній, землі та майна. Результати оцінки мають величезний вплив на ціну акцій. Інвестори та інші економічні суб’єкти зацікавлені в стабільності фінансових ринків і при прийнятті рішень покладаються на високоякісні оцінки, виконані кваліфікованими професіоналами.

Унікальна магістерська програма забезпечує здобуття економічної освіти і одержання ґрунтовних знань з оцінки землі та майна, розвиває профільні та аналітичні загальні та фахові компетенції, готує фундамент для подальшої наукової або управлінської кар’єри. Програма передбачає поглиблене вивчення загальноекономічних і професійних дисциплін, ділової іноземної мови, проєктну роботу і загалом формує засади для набуття системного теоретичного та практичного світогляду в сфері економіки.


☝Будемо раді бачити Вас в числі наших студентів! ✅


Розробіть практичний інструментарій оцінки компаній, проектів, інвестиційних рішень!
Дізнайтеся, чому цінність – це більше, ніж просто ціна!